Jak chcesz się z nami skontaktować?

Dedykowane aplikacje internetowe

Dedykowane aplikacje internetowe

Aplikacje dedykowane to systemy, które ze względu na stopień rozbudowania oraz złożoność nie mogą zostać wykonane w oparciu o istniejące rozwiązania. W takiej sytuacji buduje się system od początku w oparciu o rzetelną analizę biznesową i funkcjonalną.

 

Aplikacje dedykowane są odpowiedzią na rozwój rynku internetowego oraz wysokie wymagania stawiane przed przedsiębiorcami. którzy starają się zbudować lub utrzymać swoją pozycję na rynku. Aplikacje dedykowane są doskonałym narzędziem wspierającym działalność firmy, powodując w efekcie lepsze wykorzystanie zasobów i obniżenie kosztów działalności przedsiębiorstwa. Możliwość integracji takiego systemu z oprogramowaniem zewnętrznym wykorzystywanym przez firmę daje ogromne możliwości funkcjonalne.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i ich zapotrzebowaniu na optymalne i skalowalne rozwiązania informatyczne, oddajemy swoje doświadczenie i wiedzę w temacie tworzenia skutecznych i funkcjonalnych aplikacji dedykowanych.

 

Główne etapy wdrażania aplikacji dedykowanych

Analiza potrzeb – to pierwszy i najważniejszy etap przy tego typu realizacjach. Odpowiednio przygotowana analiza potrzeb jest kluczowym dokumentem, wykorzystywanym później w trakcie tworzenia systemu.

Analiza funkcjonalna i projekt funkcjonalny – na podstawie analizy potrzeb tworzony jest dokument analizy funkcjonalnej, na bazie którego z kolei powstaje projekt funkcjonalny, od którego rozpoczyna się realizacja projektu.

Wdrożenie i testy -po zakończeniu głównej części projektowej i wdrożeniowej następują testy systemu w obecności zamawiającego.

Uruchomienie – uzyskanie akceptacji klienta jest jednocześnie zezwoleniem na uruchomienie i oddanie do użytkowania aplikacji dedykowanej.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

ZAUFALI NAM


Strony WWW i aplikacje internetowe tworzyliśmy m.in. dla:

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Adres:

ul. Borkowska 25,
30-438 Kraków

Adresdo korespondencji:

os. Teatralne 26/8,
31-947 Kraków

     

    CHCESZ PROFESJONALNĄ STRONĘ WWW?

    ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ