Jak chcesz się z nami skontaktować?

Hosting WordPress

Nowoczesne rozwiązania

 

W koncie hostingowym ważne jest bezpieczeństwo i stabilność. Dzięki współpracy z serwerownią MyDevil.net zapewniamy potężne narzędzie oparte na nowoczesnej technologii i niekonwencjonalnych, ale sprawdzonych rozwiązaniach. Zapewniamy największą wydajność oraz bezpieczeństwo dla stron opartych na systemie WordPress.

Bezpieczeństwo

 

Serwery napędza stabilny i bezpieczny system operacyjny FreeBSD, dzięki czemu możesz już spać spokojnie. System plików ZFS oraz – znajdujący się w niezależnej lokalizacji – zewnętrzny serwer backupowy zapewniają w razie awarii ochronę Twoich danych. W każdej chwili możesz mieć dostęp do kopii lokalnych plików. Jesteś bezpieczny.

Wydajność

 

Dzięki zastosowaniu niestandardowego oprogramowania, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką wydajność nawet przy tradycyjnym sprzęcie. Wydajność I/O (storage, dyski twarde) jest wspomagana przez inteligentny, dwustopniowy system pamięci podręcznej (cache) korzystający zarówno z szybkiej pamięci RAM (L1), jak i wydajnych dysków SSD (L2).

Mechanizm pamięci podręcznej jest uruchomiony na każdym naszym serwerze. W połączeniu z serwerem WWW zapewnia to niesamowitą wydajność i prędkość wczytywania stron internetowych.

Hosting dla WordPressa – Pakiety

 

Usługa jest dostępna w czterech podstawowych pakietach zawierających: Stronę WWW, domenę internetową oraz hosting wraz z obsługą kont pocztowych i statystykami.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

ZAUFALI NAM


Strony WWW i aplikacje internetowe tworzyliśmy m.in. dla:

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Adres:

ul. Borkowska 25,
30-438 Kraków

Adresdo korespondencji:

os. Teatralne 26/8,
31-947 Kraków

     

    CHCESZ PROFESJONALNĄ STRONĘ WWW?

    ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ