Jak chcesz się z nami skontaktować?

Sklep „Podłogi Naturalnie Doskonałe”

Sklep „Podłogi Naturalnie Doskonałe”

Ukończyliśmy prace nad sklepem internetowym dla firmy Kopp – Podłogi Naturalnie doskonałe.

Otwarcie sklepu internetowego, jest konsekwentną realizacją planu powiększania naszej sieci dystrybucji – mówi Katarzyna Wątor, Dyrektor Marketingu Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe.

 

Poniżej zamieszczamy oficjalną informację prasową dotyczącą premiery sklepu.
Sklep internetowy Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe jest bardzo przejrzysty, prosty w układzie i intuicyjny w nawigacji. Produkty podzielono na, ułatwiające poruszanie się po stronie i podejmowanie decyzji zakupowych, kategorie – podłogi z bambusa, podłogi z drewna litego, podłogi wielowarstwowe, podłogi dłutowane, podłogi łazienkowe, listwy wykończeniowe lite, listwy wykończeniowe fornirowane oraz produkty, służące do pielęgnacji podłóg i profesjonalne kleje do ich montażu.

Każdy produkt jest szczegółowo opisany, zainteresowani znajdą tu opisy poszczególnych gatunków drewna oraz wszelkie techniczne informacje. Przedstawiony jest sposób montażu oraz późniejszej pielęgnacji. Do każdego produktu polecane są także środki do jego pielęgnacji, także możliwe do nabycia za pośrednictwem sklepu internetowego. Na stronie sklepu można znaleźć także aktualne informacje o promocjach.

Co szczególnie ważne przy zakupach przez Internet, klienci mogą zamówić próbki interesujących ich produktów, po to, aby zapoznać się nimi na żywo. Dzięki temu można podjąć decyzję w pełni świadomie.

Otwarcie sklepu internetowego, jest konsekwentną realizacją planu powiększania naszej sieci dystrybucji – mówi Katarzyna Wątor, Dyrektor Marketingu Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe – Poza tradycyjnymi punktami sprzedaży detalicznej, udostępniliśmy naszym klientom także niezwykle wygodną usługę, jaką jest zakupów produktów przez Internet.”

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

ZAUFALI NAM


Strony WWW i aplikacje internetowe tworzyliśmy m.in. dla:

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Adres:

ul. Borkowska 25,
30-438 Kraków

Adresdo korespondencji:

os. Teatralne 26/8,
31-947 Kraków

     

    CHCESZ PROFESJONALNĄ STRONĘ WWW?

    ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ