Jak chcesz się z nami skontaktować?

Serwis korporacyjny i sklep w jednym

Serwis korporacyjny i sklep w jednym

Ukończyliśmy prace nad wdrożeniem korporacyjnej części serwisu internetowego firmy Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Nowa strona internetowa zaprojektowana została w celu maksymalnego ułatwienia znalezienia poszukiwanych informacji. W dziale  „Aktualności” publikowane są informacje z życia firmy. Dział „Podłogi sportowe”, dotyczy wykorzystania oferowanych przez Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe profesjonalnych nawierzchni sportowych, zaś w dziale „Porady” znajdują się artykuły eksperckie, które odpowiadają na najczęściej spotykane pytania dotyczące podłóg we wnętrzach.

Strona Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe umożliwia także bezpośrednie dokonanie zakupów, ponieważ w ramach serwisu funkcjonuje sklep internetowy z pełną gamą produktów firmy.

„Na naszej stronie można także znaleźć zdjęcia aranżacji podłóg z naszej oferty, co pozwala przekonać się jak prezentują się poszczególne deski podłogowe już po ułożeniu. Chcemy, aby nasza galeria była źródłem inspiracji w wystroju wnętrz” – mówi Katarzyna Wątor, Dyrektor Marketingu w Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Funkcjonalność strony zwiększa także uproszczona możliwość nawigacji, poprzez dział „Na skróty”, który pozwala szybko i sprawnie znaleźć poszukiwane produkty. Ponadto w serwisie można pobrać instrukcje montażu podłóg, warunki gwarancji lub zapoznać się z przyznanymi podłogom certyfikatami i atestami.

Na uwagę zasługuje fakt, iż zarówno sekcja korporacyjna jak i sklep internetowy mimo odrębnych layout’ów graficznych są obsługiwane przez jeden system zarządzania treścią eco.PLUS CMS.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

ZAUFALI NAM


Strony WWW i aplikacje internetowe tworzyliśmy m.in. dla:

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Adres:

ul. Borkowska 25,
30-438 Kraków

Adresdo korespondencji:

os. Teatralne 26/8,
31-947 Kraków

     

    CHCESZ PROFESJONALNĄ STRONĘ WWW?

    ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ